Welcome Nyc Berrini

  • The lagest option:
  • 3 goście
  • 2 łożka
  • 1 sypialnia

Zlokalizowany w dzielnicy Central City w São Paulo apartament Welcome Nyc Berrini São Paulo oferuje zakwaterowanie 4 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum Czarnoskórej Ludności Brazylii. Ten apartament oferuje solarium, jacuzzi i saunę.

Ten apartament z widokiem na miasto dysponuje miejscem do pobytu dziennego. Obiekt oferuje zmywarkę i prysznic, zapewniając komfort gości. Dostępne są również suszarka do włosów.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym basenowi i saunie, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Do dyspozycji Gości jest także basen, który zapewnia przyjemniejszy pobyt.

Apartament jest wyposażony w aneks kuchenny.

Park Burle Marx leży w odległości 10 min drogi samochodem, a Avenida Paulista jest w 7 km od tego apartamentu. Muzeum obrazu i dźwięku znajduje się 15 min drogi samochodem od obiektu. Apartament Welcome Nyc Berrini znajduje się w odległości krótkiego spaceru od najbliższego przystanku autobusowego Avenida Magalhaes De Castro.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Welcome Nyc Berrini São Paulo
Lindo Duplex Com Closet
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lindo Duplex Com Closet

9.3
Wspaniały 8 opinii
6 m od nieruchomości
USD 329 USD 296
za noc
Flat Na Berrini
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Flat Na Berrini

265 m od nieruchomości
Wynd Berrini Quadrilatero De Ouro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Wynd Berrini Quadrilatero De Ouro

292 m od nieruchomości
USD 28 USD 25
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    8 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    10 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ochrona całodobowa
    • Obsługa porządkowa

    Opcje gastronomiczne

    • Stoły piknikowe

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Centrum biznesowe

    Dla dzieci

    • Sala zabaw

    Odpoczynek

    • Basen typu „infinity”
    • Basen na dachu
    • Basen kryty
    • Ogród
    • Solarium
    • Sauna
    • Jacuzzi

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Minibar
    • Kącik dzienny
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Welcome Nyc Berrini można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Welcome Nyc Berrini pozwala na zwierzęta.
    • Czy apartament Welcome Nyc Berrini spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Apartament Welcome Nyc Berrini oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym biurko do pracy.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    8 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    10 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Welcome Nyc Berrini São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij